Природознавство (2 клас за новою програмою)

Винница, Винницкая область Добавлено: в 16:16, 2 марта 2015, номер: 100995407

Объявление от: Частного лица
Состояние: Новый
 

Природознавство1).Зошит друга природи, 2 кл.
Автори: Грущинська І.В.

Гриф Міністерства освіти: Схвалено МОНУ
Мова: Украiнська
Обкладинка: М`яка
Видавництво: Видавничий дім " Освіта"

Навчальний посібник для учнів 2 класу «Зошит друга природи» — складова НМК до підручника «Природознавство», укладено відповідно до підручника. У ньому у формі різноманітних і оригінальних ігрових завдань, поданих відповідно до тем кожного уроку, закріплюються природознавчі знання про пори року, передбачені програмою 2 класу. За змістовим наповненням, художнім оформленням та методичними підходами «Зошит друга природи» для 2 класу є логічним продовженням «Зошита друга природи», яким діти користувалися у 1 класі. «Зошит друга природи» відповідно до структури підручника вміщує у себе матеріали для всіх уроків природознавства у 2 класі, які називаються зустрічами і об’єднані у мандрівки порами року. У «Зошиті друга природи» подані спеціальні сторінки для календаря погоди, присвячені веденню дітьми спостережень за погодою, живою та неживою природою (двічі на тиждень), а також тестові завдання для підсумкових уроків за кожною темою. Зошит оригінально та різноманітно ілюстрований не лише фотографіями, а й творами всесвітньо відомих зарубіжних і вітчизняних художників (наприклад, Джузеппе Арчимбольдо та Вікторія Ковальчук).

ISBN: 978-617-656-172-9

Ціна: 11,00 грн.

2).Тетрадь друга природы, 2 кл.
Автори: Грущинська І.В.

Гриф Міністерства освіти: Схвалено МОНУ
Мова: Російська
Обкладинка: М`яка
Видавництво: Видавничий дім " Освіта"

Учебное пособие для учащихся 2 класса «Тетрадь друга природа» – составная НМК к учебнику «Природоведение», составлено в соответствии с учебника. В нем в форме разнообразных и оригинальных игровых заданий, представленных в соответствии с тем каждого урока, закрепляются естественные знания о временах года, предусмотренные программой 2 класса. По смысловым наполнением, художественным оформлением и методическими подходами «Тетрадь друга природа» для 2 класса является логическим продолжением «Тетради друга природы», которым дети пользовались в 1 классе. Рабочая тетрадь в соответствии со структурой учебника вмещает в себя материалы для всех уроков природоведения во 2 классе, которые называются встречами и объединены в путешествия временами года. В «Тетради друга природы» представлены специальные страницы для календаря погоды, посвящённые ведению детьми наблюдений за погодой, живой и неживой природой (дважды в неделю), а также тестовые задания для итоговых уроков по каждой теме. Тетрадь оригинально и разнообразно иллюстрирована не только фотографиями, но и произведениями всемирно известных зарубежных и отечественных художников (например, Джузеппе Арчимбольдо и Виктория Ковальчук).

ISBN: 978-617-656-173-6

Ціна: 11,00 грн.

3).Зошит з природознавства, 2 кл.
Автори: Гільберг Т.Г., Сак Т.В.

Гриф Міністерства освіти: Схвалено МОНмолодьспорту України
Мова: Украiнська
Обкладинка: М`яка
Поліграфічний формат: 70х100/16
Видавництво: Генеза

Робочий зошит призначений для узагальнення і закріплення знань з природознавства, розвитку пізнавальних інтересів, емоційної сфери, творчого мислення другокласників. Посібник містить цікаві та різноманітні завдання, вправи на розвиток уваги і спостережливості, міні-проекти. Для перевірки знань учнів з кожної теми подано вкладку з тестовими завдання у двох варіантах. Рубрика «Щоденник спостережень» допоможе організувати спостереженння за сезонними змінами у природі.

ISBN: 978-966-11-0266-7

Ціна: 9,00 грн.

Просмотры:1295

Свяжитесь с автором объявления

  Прикрепить файл

Типы файлов, которые принимаются: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Максимальный размер файла 2 МБ

 
Как продавать безопасно
9 грн.

Связаться с продавцом:

Винница, Винницкая область

Показать на карте

Николай на OLX с марта 2012 Другие объявления автора

  • В избранные
  • Печать
  • Изменить
  • Жалоба